اخبارلونا

فورررری! توکن سوزی لونا Luna آغاز شد 2022

خوشحالیم که همراه اخبار ما در سایت ارزسیتی هستید ما در این مقاله میخواهیم به توکن سوزی لونا بپردازیم امیدوارید مطالب آموزنده و کاربردی را در اختیار شما قرارداده باشیم 

فورررری! توکن سوزی لونا Luna آغاز شد

توکن سوزی لونا ،لونا از ابتدای امسال 2021 بیش از 2000 درصد رشد کرده است و مطمئناً یک سکه خوب برای زیر نظر گرفتن در نظر گرفته می شد، اما در سال 2022 این ارز دیجیتال همزمان با ریزش بازار ارز های دیجیتال نابود شد و مدیران این ارز دیجیتال لونا 2.0 را راه اندازی کردند.

به عنوان یک شرکت ، بهترین راه برای توصیف ترا(Terra) یک موسسه مالی کاملاً دیجیتالی و غیر متمرکز است. این شبکه دارای ذخیره مرکزی خاص خود است. مشتریان آن می توانند از دارایی های خود بهره بگیرند ، آنها را از طریق سیستم پرداخت خود خرج کنند و حتی در سهام های مرکب سرمایه گذاری کنند. و توکن ، ترا(لونا) زیربنای بسیاری از کارهای شرکت است.

توکن سوزی لونا

خوشحالیم که همراه اخبار ما در سایت ارزسیتی هستید ما در این مقاله میخواهیم به توکن سوزی لونا بپردازیم امیدوارید مطالب آموزنده و کاربردی را در اختیار شما قرارداده باشیم

توکن سوزی لونا طرحیه که اکثر هولدرهای لونا Luna دارن دربارش صحبت می کنند و بیشترین امید رو هم بهش دارند. دو کووان بالاخره توکن سوزی رو استارت زده و به این  موضوع واکنش نشون داده و قصد داره انجامش بده.

چرا تعداد توکن لونا اینقدر بالا رفت؟

علت اصلی ریزش لونا این بود که ضرب سکه لونا به ظرز وحشتناکی افزایش پیدا کرد، به طوریکه از 352 میلیون واحد لونا قبل از ریزش حدود 6.5 تریلیون واحد تکثیر شد و اگه یک ضرب و تقسیم کنیم میشه حدود 18000 برابر  بیشتر.

فورررری! توکن سوزی لونا Luna آغاز شد

بذارید یک مثال براتون بزنم، شما فرض کنید بانک میخواد برای یک کاری سرمایه جمع کنه، میاد میگه که 1000 تا اوراق قرضه 10 دلاری پخش می کنم که 10000 دلار سرمایه پشتوانه پشت این برگه هاست .

پس برگه هایی که دستشماست 10 دلار ارزش داره و شما در صورت ارائه کردنش می تونید 10 دلار بگیرید. حالا اگه بانک بیاد بگه که به جای 1000 تا برگه میخام 10 هزار تا برگه چاپ کنیم.

در اینجا پشتوانه ما که تغییری نکرده و بالا نرفته ولی هر برگه از این به بعد 1 دلار ارزش داره . این دقیقا اتفاقیه که برای لونا افتاده.

شروع توکن سوزی لونا

توکن سوزی لونا ،دو کووان در واکنش به درخواست یک کاربر درباره توکن سوزی یک آدرس برای این کار در نظر گرفته و منتشر کرده، اما ضمن مخالفت با این موضوع گفته که توکن سوزی هیچ تاثیری روی اینده لونا نمیذاره و اگه بخاید می تونید توکن هاتون رو بوسونید اما با این کار فقط پول خودتون رو هدر دادید.

توکن سوزی لوناحالا سوال اینحاست ک آقای دوکووان راست میگه که نمیشه یا نه داره مغلطه میکنه؟

دقت کنید یک توکن سوزی وقتی می تونه موفق باشه که توکن هایی ک در دست تیم پروژه هست سوزونده بشه نه توکن هایی که دست هولدرها هست.

ضرب توکن های لونا باعث شده که که مقدار زیادی توکن بیوفته دست افراد مختلف و بدست آوردن این توکن ها واقعا سخته چون شما نمی تونید همه رو راضی کنید که توکن هاشون رو بفروشند.

قیمت لونا بعد از توکن سوزی؟

فرض کنید تیم لونا 90 درصد توکن های دست مردم رو به روش های مختلف جمع آوری کنه و بسوزونه اون موقع تعداد توکن های لونا میشه چیزی حدود 653 میلیارد واحد،اون موقع لونا اگه بخاد 10 دلار رو هم ببینه باید 6.5 تریلیون دلار حجم بگیره یعنی 5.5 برابر حجم فعلی کل بازار کریپتو با  19000 هزار رمزارز .اگه یک دو دو تا چهار تا کنید متوجه میشد که این اتفاق غیر ممکنه.فورررری! توکن سوزی لونا Luna آغاز شد

کلا لونا 3تا راه داره

  • اینکه توکن بسوزونه و تعداد توکن های موجود رو کم کنه، با چیزی که بالا براتون توضویح دادم مشخص شد که این اتفاق غیر ممکنه.
  •  اینکه بیاد یک اسنپ شات بگیره و ارزش دلاری لوناهای افراد رو بهشون بده. مثلا بیاد بگه قبل از ریزش آقای فلانی 10 هزار دلار لونا داشته، اینم 10 هزار دلار پول به صورت بیت کوین، بایننس ، تتر یا هر چیز دیگه.
  • سومین راه فورک زدن شبکه است که آقای دو کووان امید زیادی بهش داره و به نظر میرسه با توجه به اینکه کلا 3 روز مونده به پایان نظر سنجی می تونیم تصویب شده بدونیمش.

در این روش بازیابی اعتماد معالمه گرا واقعا سخته مگر اینکه تیم بتونه در اون وقفه ای ک برای آزاد کردن توکن ها تعیین کرده کار فوق العاده ای انجام بده و معامله گرا رو مجاب کنه لونا هاشون رو  نفروشند.

کره جنوبی و لونا

دادستانی سئول هم اعلام کرده که تحقیقات خودش رو درباره ریزش شدید لونا اغاز کرده . داره کارشو انجام میده. علاوه بر اون یک گمانه زنی هم مطرح شده ک اقای دوکووان فرار مالیاتی 78 مییلون دلاری داره که بلافاصله توسط خودش تکذیب شد.فورررری! توکن سوزی لونا Luna آغاز شد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا